27 Maj 2017
Nawigacja
ZŁOTE URODZINY PLACÓWKI
W PONIEDZIAŁEK 15 MAJA ZACZYNAMY OBCHODY 50-LECIA ISTNIENIA NASZEGO PRZEDSZKOLA.
PROGRAM OBCHODÓW PRZEDSTAWIA SIĘ NASTĘPUJĄCO:

- PONIEDZIAŁEK 15 MAJA - CAŁA DOLINA SMYKÓW IDZIE NA UROCZYSTĄ JUBILEUSZOWĄ MSZĘ ŚWIĘTĄ, KTÓRĄ ODPRAWI W NASZEJ INTENCJI KSIĄDZ PROBOSZCZ MIROSŁAW PARACKI W KOŚCIELE ŚW. STANISŁAWA KOSTKI PRZY UL. ABRAHAMA, O GODZ. 10.00

- WTOREK 16 MAJA O GODZ. 10-TEJ ROZPOCZYNA SIĘ OFICJALNA I ARTYSTYCZNA CZĘŚĆ JUBILEUSZU Z UDZIAŁEM ZAPROSZONYCH PRZEDSTAWICIELI WŁADZ MIASTA, KURATORIUM I WYDZIAŁU EDUKACJI, DYREKTORÓW PLACÓWEK OŚWIATOWYCH I WIELU INNYCH GOŚCI. NIESTETY NIE MOŻEMY NA CZĘŚĆ OFICJALNĄ I ARTYSTYCZNĄ POPROSIĆ RODZICÓW, PONIEWAŻ NIE DYSPONUJEMY TAK DUŻĄ SALĄ, ŻEBY WSZYSTKICH POMIEŚCIĆ, BARDZO PROSIMY O ZROZUMIENIE.

SERDECZNIE ZAPRASZAMY NASZYCH PRZEDSZKOLNYCH RODZICÓW I DZIECI NA JUBILEUSZOWY FESTYN RODZINNY W OGRODZIE PRZEDSZKOLNYM, KTÓRY ROZPOCZNIE SIĘ O GODZINIE 14.30 PO ZAKOŃCZENIU CZĘŚCI OFICJALNEJ I ARTYSTYCZNEJ. CZEKA NAS WSPANIAŁA ZABAWA URODZINOWA I WSPÓLNE RADOSNE ŚWIĘTOWANIE. PAMIĘTAJCIE KOCHANI RODZICE, SPOTYKAMY SIĘ NA URODZINACH DOLINY SMYKÓW 16 MAJA, WE WTOREK W OGRODZIE PRZEDSZKOLNYM O GODZ. 14.30
AKCJA ZZ ZAKOŃCZONA
Zakończyliśmy pomyślnie AKCJĘ ZZ. We wszystkich grupach wiekowych przeprowadzone zostały rozmowy na temat bezpieczeństwa podczas jazdy samochodem. Dzieci u uczestniczyły w różnych zabawach, oglądały materiały i bajki na temat bezpieczeństwa podczas podróży. Na podsumowanie akcji wykonywaliśmy prace plastyczne pt „Mamo i Tato zawsze zapinajmy pasy”. Większość dzieci ((87 ) przyjeżdża do przedszkola samochodem. Wszystkie przedszkolaki, niezależnie od tego czy to krótkie trasy, czy długie zapinają pasy. Kolejna wspólna AKCJA zakończona i duże gratulacje dla wszystkich Rodziców dbających o bezpieczeństwo naszych wychowanków.
ROWEROWY MAJ 2017
Nasze przedszkole bierze udział w czwartej edycji kampanii Rowerowy Maj. Już od 4 maja zachęcamy naszych przedszkolaków, żeby drogę do przedszkola pokonywali na rowerach, hulajnogach i rolkach. W tym roku honorową ambasadorką kampanii jest triatlonista i blogerka Natalia Wodyńska–Stosik. Zapraszamy wszystkie przedszkolaki do aktywnego udziału. Szczegółowe informacje dotyczące kampanii zamieszczone są w ogłoszeniu, które można pobrać w Kąciku dla Rodziców.
WIELKA ZBIÓRKA KSIĄŻEK 2017
ZAPRASZAMY DO WSPÓLNEJ AKCJI WIELKA ZBIÓRKA KSIĄŻEK
Serdecznie zapraszamy do udziału w III edycji Wielkiej Zbiórki Książek 2017
Tegoroczna edycja odbywa się w dniach 23.04 - 21.05.17 r w 5 miastach: Warszawa, Wrocław, Poznań, Kraków i Trójmiasto.
Akcja została objęta Patronatem Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego, Ministerstwa Zdrowia, Ministra Edukacji Narodowej, Rzecznika Praw Dziecka, Ministra Praw Pacjenta oraz Prezydentów Zaczytanych miast.
W tym roku zbieramy książki dla MAŁYCH i DUŻYCH Pacjentów!
Jeżeli mają Państwo w swoich zbiorach książki w dobrym stanie dla dzieci i młodzieży oraz “czytadła” dla dorosłych dołączcie do Zaczytanego świata i weźcie udział w akcji. My książki przekażemy do placówek medycznych tworząc kolejne Zaczytane biblioteki dla dzieci i dorosłych.

AKCJA ZZ - ZAWSZE ZAPINAM

W trosce o bezpieczeństwo po raz kolejny bierzemy udział w Akcji organizowanej przez Autochodzik ZZ -Zawsze Zapinam. Celem tej akcji jest uwrażliwienie dzieci, rodziców, opiekunów na znaczenie zapinania pasów, zakładania kasków i noszenia odblasków.
ZAWSZE ZAPINAJ PASY, DBAJ O BEZPIECZEŃSTWO WŁASNE I NAJBLIŻSZYCH, A W SZCZEGÓLNOŚCI DZIECI!

SPOTKANIE Z RATOWNIKIEM
W czwartek 27 kwietnia wszystkie przedszkolaki uczestniczyły w spotkaniu z Ratownikiem Wodnym. Dzieci poznały pracę ratownika oraz najważniejsze zasady bezpiecznej zabawy nad wodą i w wodzie. Nasze przedszkolaki systematycznie korzystają z zajęć na basenach, dodatkowo już za dwa miesiące rozpoczną się wakacje, czas zabaw nad wodą i na świeżym powietrzu. Warto zatem zadbać o to, aby nasze dzieci były bezpieczne korzystając z uroków lata i ciepłej wody. Dziękujemy panu Jarkowi za przeprowadzone zajęcia.
ZAJĄCZEK W DOLINIE SMYKÓW
W środę przed Świętami na dzieci czekała niespodzianka. Otóż w najmłodszej grupie odnaleziono list od Wielkanocnego Zajączka. Pani Dorotka przeczytała list wszystkim dzieciom i okazało się, że Zajączek zaprasza dzieci do wspólnej zabawy, do wykonania kilku zadań, a po wykonaniu wszystkich zadań dzieci miały otrzymać nagrodę. Pierwszym zadaniem było rozwiązanie zagadek, drugim wysłuchanie bajki o wielkanocnych zajączkach, kolejnym nauczenie się piosenki o świętach, czwarte zadanie to wykonanie tańca „Kaczuchy” i ostatnie to pokolorowanie świątecznych obrazków. Przedszkolaki spisały się świetnie i poradziły sobie ze wszystkimi zadaniami bez problemu, dlatego otrzymały słodki poczęstunek. A zajączek życzył wszystkim Wesołych Świąt i obiecał, że pojawi się w domu każdego przedszkolaka z Doliny Smyków.
MIĘDZYPRZEDSZKOLNA SPARTAKIADA SPORTOWA
30 kwietnia w naszym ogrodzie przedszkolnym gościliśmy dzieci z Przedszkoli nr 17 i 81 na Międzyprzedszkolnej Spartakiadzie Przedszkolnej dla dzieci 5-letnich i 6 – letnich. Dla każdej grupy wiekowej przygotowanych było 6 różnorodnych konkurencji. Mali sportowcy musieli wykazać się szybkością, zwinnością oraz celnością. Dzieci młodsze były wspaniałą widownią i z entuzjazmem dopingowały starszym kolegom. W grupie dzieci 5 –letnich: I miejsce zdobyły dzieci z naszej Doliny Smyków, II miejsce dzieci z Przedszkola nr 81, a III miejsce dzieci z Przedszkola nr 17.
W kategorii dzieci 6 –letnich: I miejsce zdobyli ponownie zawodnicy z naszego Przedszkola, II miejsce dzieci z Przedszkola nr 17, III miejsce dzieci z Przedszkola nr 81. Drużyny otrzymały pamiątkowe puchary, dyplomy oraz nagrody. Gratulujemy małym sportowcom osiągniętych wyników.
INFORMACJA O NOWYM NABORZE DO PRZEDSZKOLA

DRODZY RODZICE!
INFORMACJA I WSZYSTKIE SZCZEGÓŁY NA TEMAT NABORU DO PRZEDSZKOLA
NA NOWY ROK SZKOLNY, ZNAJDYJE SIĘ W KĄCIKU DLA RODZICÓW.

ZAPROSZENIE NA DZIEŃ OTWARTY

W CZWARTEK 20 KWIETNIA SERDECZNIE ZAPRASZAMY WSZYSTKICH ZAINTERESOWANYCH NASZĄ PLACÓWKĄ NA DZIEŃ OTWARTY DLA MAŁYCH KANDYDATÓW NA PRZEDSZKOLAKA W NOWYM ROKU SZKOLNYM 2017-2018.
SPOTKANIE ZACZYNAMY O GODZ. 10, A W PROGRAMIE PRZEWIDUJEMY RÓŻNE ZAJĘCIA I ZABAWY EDUKACYJNE DLA PRZYBYŁYCH DZIECI Z RODZICAMI, ZAPOZNAJĄCE Z CODZIENNOŚCIĄ PRZEDSZKOLNĄ I JEJ ATRAKCJAMI. BĘDZIE TAKŻE MOŻLIWOŚĆ POROZMAWIANIA Z PANIĄ DYREKTOR PRZEDSZKOLA O ORGANIZACJI ŻYCIA PRZEDSZKOLNEGO W NASZEJ DOLINIE SMYKÓW ORAZ MOŻLIWOŚĆ ZWIEDZENIA PLACÓWKI I NASZEGO WSPANIAŁEGO OGRODU Z PLACEM ZABAW.
WIOSNA W DOLINIE SMYKÓW

W pierwszym dniu wiosny królował w przedszkolu kolor zielony. Wszystkie dzieciaki z "Doliny Smyków" z entuzjazmem uczestniczyły w pożegnaniu Marzanny - zimowej panny, oglądały film edukacyjny, rozwiązywały zagadki o tematyce wiosennej, a swoim śpiewem i uśmiechami wyczarowały słońce z niespodzianką. I tak WIOSNA zagościła w naszej Dolinie Smyków, a my przywitaliśmy ją serdecznie i z radością.
Strona 1 z 37 1 2 3 4 > >>
Zegar & Kalendarz
Losowa Fotka