19 Styczeń 2019
Nawigacja
WIELKIE ZAMIESZANIE W KRAINIE BAJEKW Dolinie Smyków, Dzień Dziecka, obchodzimy zawsze cały tydzień i w tych dniach przygotowujemy dla naszych przedszkolaków wiele atrakcji. Jedną z takich niespodzianek przygotowali rodzice wspólnie z nauczycielkami,
w ramach aktorskiej współpracy w Bajkowym Teatrze Uśmiechu. Przez trzy tygodnie spotykaliśmy się na pracowitych próbach i wreszcie 6 czerwca nadszedł ten oczekiwany przez wszystkich dzień. Przedszkolny ogród zamienił się w wielką teatralną scenę i widownię, na której zasiedli zaproszeni Goście, Pan Piotr Kowalczuk Z-ca Prezydenta Gdańska ds. Polityki Społecznej, Ks. Prałat dr Mirosław Paracki, proboszcz parafii, Ks. Henryk Tribowski proboszcz – Senior i Goście z Przedszkola dla dzieci z porażeniem mózgowym. Po powitaniu Gości przez Panią Dyrektor, zabrzmiał gong i rozpoczęło się przedstawienie, a na bajkowej scenie pojawiły się trzy złe wróżki, które pomieszały bajki i z tego zrobiło się wielkie „Zamieszanie w krainie baśni”. Swoich bajek szukali Jaś i Małgosia, Czerwony Kapturek, Wilk, Baba Jaga, Krasnoludki i Kot w butach. Na szczęście wszystkiemu zaradził Król Baj, a nad całością czuwały dzielne narratorki. Złe wróżki zostały zaczarowane w Wróżki-Zębuszki i znowu porządek zapanował w krainie bajek, a przedszkolaki z radością rozpoznawały w aktorach swoich rodziców i panie z przedszkola. Po zakończonym przedstawieniu, Pan Piotr Kowalczuk podziękował wszystkim za takie wspaniałe przedsięwzięcie, a pozostali Goście wręczyli naszym przedszkolakom upominki z okazji Dnia Dziecka.
Goście udali się na poczęstunek, a dzieci w specjalnych opaskach ruszyły w podróż po bajkowych stacjach, na których musiały wykonać różne zadania. Bajkowy Festyn Uśmiechu był dla wszystkich wspaniałą przygodą i niezapomnianym przeżyciem pełnym wrażeń i radosnej zabawy.
Komentarze

Brak komentarzy.
Dodaj komentarz

Nick:smiley smiley smiley smiley smiley smiley smiley smiley smiley
Wyłącz Uśmieszki w komentarzach

Oceny

Dodawanie ocen dostępne tylko dla zalogowanych Użytkowników.

Proszę się zalogować lub zarejestrować, żeby móc dodawać oceny.

Brak ocen.
Zegar & Kalendarz
Losowa Fotka