Z TEATREM ZA PAN BRAT
Dodane przez IwonaG dnia 17-10-2010

W ramach edukacji teatralnej, już od września zapewniamy naszym Smykom systematyczne spotkania z aktorami teatrzyków dla dzieci, którzy przybliżają
małym widzom tajemnice teatralnej sceny i uczą przez dobieranie odpowiedniej tematyki przedstawień i inscenizacji.

Teatr QferOd wielu lat współpracujemy z Teatrem Qfer i dzięki tej współpracy dzieci mają możliwość nie tylko oglądać ciekawe przedstawienia, ale także stają się ich częścią i występują na scenie, z prawdziwymi aktorami, poznając trud tej ciężkiej i ciekawej pracy. Na początku roku szkolnego Pan Gajewski przyjechał do Doliny Smyków z bajką o Królewnie Śnieżce, w której krasnoludkami były nasze Smyki i pięknie prezentowały się w czerwonych czapeczkach na teatralnej scenie.

Wybieram 11228 września dzieci z Doliny Smyków zostały zaproszone na przedstawienie teatralne pt. „Wybieram numer 112” w wykonaniu Teatru Gargulec. W zabawny sposób aktorzy wyjaśnili dzieciom kiedy należy używać numeru alarmowego 112, a w jakich sytuacjach nie należy tego robić. Dzieci aktywnie brały udział w przedstawieniu , były zapraszane na scenę aby wykonywać pewne zadania i uczyły się piosenek. Dzieci nagrodziły aktorów gromkimi brawami.