19 Styczeń 2019
Nawigacja
Grupy


KRASNOLUDKI

My male, 3-letnie krasnoludki jesteśmy w przedszkolu najmłodsi, ale dzielnie i chetnie tu przychodzimy, bo nasza Dolina Smyków jest jak drugi dom, a panie są dla nas jak mama i Królewna Śnieżka. Mamy pięknie, kolorowo urządzoną salę, w której wesoło się bawimy i czujemy się bardzo bezpiecznie, uczymy się piosenek, tańców i wierszyków oraz wielu ciekawych rzeczy podczas różnorodnych zabaw i zajęć. Zjadamy z apetytem pyszne posiłki i pilnie uczymy się jak samodzielnie dbać o swoją czystość i higienę. Codziennie przez 3 godziny w trakcie zabawy i krasnoludkowej pracy poznajemy już język angielski, którego naukę kontynuujemy i doskonalimy potem w starszych grupach.
SMYKUSIE

Druga grupa to 4-letnie Smykusie. My też codziennie przez 3 godziny bawimy się poznając język angielski. Znamy wiele piosenek i wierszyków w obu językach. Uczymy się liczyć, przez zabawę przygotowujemy się do nauki czytania i pisania, odkrywamy tajemnice przyrody i świata wokół nas. W sali mamy różne kąciki zainteresowań, w których każdy znajduje coś interesującego dla siebie. Samodzielnie już dbamy o porządek i czystość i w jednym paluszku każdy z nas ma zasady Kodeksu Smykusia, a nad naszym wychowaniem, rozwojem, bezpieczeństwem i edukacją czuwają nasze kochane i pomysłowe panie nauczycielki. Teatr dla nas nie ma tajemnic, tu stajemy się zdolnymi, małymi aktorami i artystami, podziwianymi na scenach przedszkolnych i nie tylko, bo już w Smykusiach zdobywamy pierwsze sukcesy, zajmując czołowe miejsca w różnych konkursach międzyprzedszkolnych. U nas każde dziecko dobrze się czuje, bawi się, uczy i wychowuje. Come and join us!WESOŁKI

U Wesołków jak sama nazwa wskazuje musi być wesoło i dlatego jesteśmy grupą radosnych 5- latków, które zaliczają się już do przedszkolnej młodzieży. My odkrywamy tajemnice świata wykonując coraz trudniejsze zadania i ze szczególnym uwzględnieniem indywidualnych potrzeb każdego wychowanka. Wesołek to już samodzielny przedszkolak, który w toku codziennej 3-godzinnej edukacji językowej + godzina tygodniowo z Urzędu, poznaje i doskonali angielską mowę i świetnie już rozumie lektorkę prowadzącą zajęcia. Każdy Wesołek przyzna bez zastanowienia, że Dolina Smyków - it`s a wonderful world!!! Jednego dnia jesteśmy artystami i tworzymy piękne prace, a innego sportowcami, czy aktorami, którzy występują na scenie. Niekiedy zamieniamy sie w utalentowanych tancerzy lub piosenkarzy. Pod czujnym okiem naszych kochanych pań nauczycielek, przygotowujemy się do nauki pisania i czytania. Tu rozwijamy też swoje zdolności i talenty, które ujawniamy biorąc udział w różnych konkursach międzyprzedszkolnych, a nawet ogólnopolskich. Każdy dzień jest inny, wypełniony zajęciami w formie wspaniałej zabawy. Games and activities everyday Jeśli nie wierzysz to przyjdź do nas, sam zobaczysz i poczujesz, że chcesz zostać z nami na dłużej. Come on and see it! Play with us!
PRACUSIE

Pracusie to najstarsza grupa w Dolinie Smyków, w której bawią się i uczą 6-latki. Jesteśmy Zerówką i wiemy, że to ostatni etap naszej przedszkolnej przygody, po którym wyruszamy do szkoły jako wspaniale przygotowani absolwenci, pewni siebie, odważni i w pełni gotowi do podjęcia edukacji szkolnej. Zadaniem priorytetowym w naszej grupie jest wprowadzenie dzieci i przygotowanie do dojrzałości szkolnej, w taki sposób, by przekroczenie tego ważnego progu w życiu małego człowieka nie było dla niego stresem, ale radosnym wkroczeniem w nową przygodę. W Pracusiach doskonalimy umiejętności zdobyte w młodszych grupach i nadal uczymy się języka angielskiego, 1 godzinę tygodniowo zgodnie z nowym obszarem podstawy programowej i codziennie w trakcie 3-godzinnych zajęć, realizowanych w toku rozmaitych sytuacji dydaktycznych i zabawowych przewidzianych w programie edukacyjnym dla tej grupy wiekowej. Jak co roku czekają nas wszystkich wspólnie spędzone wspaniałe chwile, które poza niezapomnianymi wspomnieniami zaowocują również konkretnymi efektami pracy, przekładającymi się na nasze sukcesy wychowawcze i dydaktyczne, gdyż często możemy pochwalić się różnymi osiągnięciami i sukcesami w rozmaitych konkursach wiedzy, plastycznych, sportowych, teatralnych czy muzycznych. Zapraszamy serdecznie do nas, bo Pracusiom w Zerówce wesoło płynie czas Tu nauka, zabawa, przygoda wzywa nas! Tu każdy jak promyk, gorący jest, wesoły, Pracusie w Zerówce nie mogą bać się szkoły!
Zegar & Kalendarz
Losowa Fotka